niedziela, 25 stycznia 2015

Powiększona rodzina


To nie była łatwa decyzja. Z jednej strony od dawna wiedzieliśmy, że chcemy powiększyć rodzinę. Ale z drugiej - jakoś przesuwaliśmy ten moment. Trochę się odzwyczailiśmy od takich maluchów w domu, poza tym nasze dzieci powoli zaczynają być samodzielne, co jest całkiem przyjemnym stanem. Ale cóż, w końcu musiało do tego dojść.I żeby nie było aż tak prosto: po oswojeniu się z myślą o powiększonej rodzinie, okazało się, że najprawdopodobniej nowych członków będzie dwóch... Tak, członków - już się przyzwyczaiłam, że jakoś do naszego domu trafiają sami mężczyźni. Już dawno porzuciłam wszelkie nadzieje na śliczne różowe śpioszki i tiulowe spódniczki.

Jedynie z imionami poszło nam tym razem w miarę sprawnie. Co prawda zaproponowany przeze mnie Henryk oraz Ludwik zostały przez rodzinę szybko odrzucone (bo ktoś miał wujka Henia, co to wypić lubił, a Ludwik to się tylko ze zmywaniem kojarzy), ale dwa nowe udało się szybko wybrać. Nie jak przy Kajtku, co miał być Guciem, albo Tymonem, ewentualnie Leopoldem. A po porodzie szczęśliwy ojciec wysłał wszystkim SMSa, że oto Kajtek się urodził i tak już zostało.

Ale dość dygresji, proszę państwa, poznajcie dwóch 7-tygodniowych przystojniaków:
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
 ...
...
...
...
...
...
...
...

Oto Polar:


Oraz Moher:


Dwa urocze i sikające co 30 sekund samojedy. No chyba, że wyrosną z nich owce, bo jest też taka opcja.


5 komentarzy:

 1. ttak myślalam że to ta rasa!boskaaa i wpraszam się na spacer <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie ze spacerami kiepsko - zapierają się czterema i trzeba je nosić :) Ale jeśli macie ochotę wpaść na przytulanie, tarmoszenie i inne takie - zapraszamy :)

   Usuń
 2. jejjj, ale one przecież będą wielkie!!! planujecie przeprowadzkę? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielkie nie będą, raczej średnie :) Jakiś mały domek pod miastem chodzi nam po głowie... ;)

   Usuń
 3. pieski pieknę,ale cena powala....ile ja bym za to w domu zrobiła

  OdpowiedzUsuń