środa, 12 marca 2014

Dwa lata


To kupa czasu. Wystarczająca, by skończyć studia magisterskie, zbudować dom, nauczyć się języka obcego lub stworzyć rozumnego człowieka.


Dwa lata temu małe zawiniątko leżące obok mnie wydawało się umieć jedynie klika podstawowych rzeczy:  jeść, spać i wydalać. O wyjątkowości mojego dziecka świadczyło, że potrafił robić je jednocześnie.

Dziś znacznie poszerzył repertuar swoich możliwości. Jego największą pasją są sporty wspinaczkowe i prowadzenie negocjacji. A także wszystkie odmiany czekolady oraz podrywanie kobiet w przedziale wiekowym 6-90 ze stuprocentową skutecznością. Nikt nie jest w stanie oprzeć się błękitnemu spojrzeniu i blond loczkom :)
 
  Synku, życzę Ci, żebyś zawsze wywoływał tak ciepłe uczucia u ludzi. Żebyś umiał zachować radość życia i ciekawość, ale jednocześnie popracował odrobinę nad instynktem samozachowawczym. I dziękuję Ci za cierpliwość i wyrozumiałość jaką miałeś dla nas od początku. Za uśmiech, którym witasz każdy dzień i nas. I za najpiękniejsze na świecie: mamoooooo <3

Autorem większości zdjęć jest najlepszy wujek na świecie, czyli Dominik Michalski :)

2 komentarze: